Bursa Ofis Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar

Yoğun çalışan insanlar evlerinden daha fazla ofislerinde vakit geçirirler, ofisimiz adeta ikinci yuvamızdır. Masamızı masamızın arkasındaki kitaplığı belki sevdiğimiz parçalarla süsleriz. Manevi değerlerini bir kenara bırakırsak ofisimizde bilgisayarlarımız, yazıcılarımız, ofis masalarımız vs. vardır. Ofisimizde zevkimize uygun eşyalarla ve malzemelerle döşendikten sonra tıpkı ev eşyalarımız gibi kolay kolay değiştirilmez. Yanımızda çalıştırdığımız personelimizin ve kendimizin kullanımına uygun ve göz zevklerine hitap eden büro mobilyalarını özenle seçmişizdir yahut yeni ofisimize taşınacağımız için yenilemişizdir. Kırık, çizik, hasarlı bir büro malzemesi bizim ve personelimizin motivasyonunu düşürür, kreatif düşünmesini engeller. Eğer firmamız yaratıcılık gerektiren bir sektörde hizmet veriyorsa ofis malzememizin de personelimizin firmamıza katkı sunmak için bu yönünün geliştirilmesine katkı sunacak renk ve yapıda olması gerekir. Ve muhtemelen aile ortamımızda ev eşyalarımızın seçiminde nasıl ve ne denli titiz davranıyorsak aynı özeni ofis eşyalarımıza da gösteriyoruzdur. Kurumsal veya kurumsallık yolunda ilerleyen bir firmaysak ofisimizin yeri, konumu da müşteri potansiyelimiz ve yeni müşteriler için bizi rekabetçi diğer firmalardan daha cazip hale getirmeye yardımcı olacak bir adreste olmalıdır. Ve bize kalırsa ofis taşınma sürecinden sonra yeni ofisimizi halihazırda olan müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza reklam sektöründen kurumsal bir firmayla el sıkışıp maddi olarak biraz masraf etmeliyiz.
Ofis taşımada altın kural ofisinizi demonte edip paketlediği gibi yeni hizmet alanınızda çalışmaya uygun hazır vaziyette teslim edebiliyor olmasıdır ve b konuların taşıma öncesi şirketle konuşulması gerekmektedir. Çünkü taşımanızı üstlenen ekip ne kadar profesyonel olursa olsun ofisinizin hemen işinize hazır vaziyette bir düzenle kuulması ekstra çaba, maliyet, deneyim gerektirmektedir.
Eğer ofisimizi taşımaya karar verdiysek taşınma işini profesyonel bir taşıma firmasına bırakmak isteriz. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak her türlü ofis malzemenizi özenle paketler, önceden filomuzdan tahsis ettiğimiz araçlarımıza yükler ve yeni ofisinize taşır paketleri tıpkı emanetimize alırken yaptığımız hasar,çizik kontrolü gibi teyitler ve arzunuza uygun şekilde ofisinize yerleştiririz.

Eğer bu konu hakkında değişik bazı bilgiler bulmak isterseniz “Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?” başlıklı blog yazımızı incelemenizi öneririz.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.