Bursa Para Kasası Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar

Evraklarımızı, personel maaşlarımızı ve paralarımızı art niyetli kişilerden korumak için işyerimizde bulundurduğumuz para kasalarımızın ofis veya işyeri değiştirdiğimzde yahut başka sebepten nakli oldukça zor ve zahmetli bir işlemdir.

Yükte oldukça ağır olan para kasalarının taşınması işleminin de profesyonel firmalara emanet edilmesi gereklidir. Para kasalarınızın taşınırken veya nakli sırasında zarar görmemesi için özel ekipmanlar kullanılması gerekir.

Özellikle ağırlıkları bir tonu bulan para kasalarının bir yerden bir yere götürülmesi için özel yardımcı araçlara, dış cephesinin zarar görmemesi için özel paketleme işlemine ve naklin müşteri sözleşmesine uygun bir şekilde yapılablmesi için profesyonel bir ekibe ihtiyaç vardır.

Sizlerden gelen talepler yoğun olarak işyeri, ofis ve fabrika taşıma işlemlerinin yanında şirketin para kasasının da taşınma işlemi olarak bize ulaşmaktadır.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak bireysel veya taşınacak eşyalara dahil para kasalarınızın nakli işlemi şu şekilde işlemektedir; Öncelikle eşyalarınızın içinde yahut ferdi olarak taşınacak para kasanızın müşteri ilişkileri ile yaptığınız görüşme doğrultusunda ve verdğiniz bilgiler ışığında keşfi yapılır.

Daha sonra üzerinde fikir birliğine varılan saatte para kasası taşıma üzerine uzman ekibimiz gelir ve kasanızı taşınma sırasında herhangi bir dış darbeye maruz kaldığında hasar almaması için kabarcıklı naylon ve özel ambalaj malzemesi ile paketler ve tahsis edilen aracımıza yüklemek için taşıma aracına yükler.

Daha sonra kasanız emin ellerde nakil edilecek araca profesyonel ekibimiz tarafından yüklenir ve indirileceği adrese ulaştırılır. Para kasası taşıma işleminde firmamız tarafından hem yüklemede hem de yüklenen paket açılırken para kasanıza hasar ve çizik kontrolü yapılır. Böylece para kasalarınızın eşyalarınız dahilinde veya bireysel olarak taşınma işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.