Bursa Fuar ve Fuar Stand Taşımacılık Nakliyat

Fuar Taşımacılık Hizmetleri

Fuar standı fuar ve şirket tanıtım organizasyonlarında kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde şirketinizin ürünlerini tanıtmak, reklamını yapmak için tasarlanmış ve hazırlanmış bir ekipmandır. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık fuar standı taşıma olarak sürecimiz şöyle işler; Sizin ve şirketinizin organizasyonlarda mevcut ve potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkacağınız standlarınızın yeni, yıpranmamış, rengi solmamış, yırtılmamış ve çizilmemiş olması gerektiğinden hareketle alanında uzman ve sadece fuar standı nakil işiyle uğraşan ekibimiz standınızın nakil için teslim alınmasından yerinde profesyonelce kurulumuna kadar her aşamasını çok dikkatli, özenli ve doğru yapmaya profesyonelce bir çaba göstermektedir. 

Fuar ve Fuar Stand Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Fuar Stand Taşıma

Tabi işimiz bununla bitmemekte fuar nihayetlendikten sonra standınızın tekrar demonte edilmesi ve bir sonraki fuara kadar muhafaza edilmesi gerektiği yere kadar nakli ile hizmetimizi tamamlamaktayız. Nakillerimizde standınıza sigorta yapmakta ve her stand parçasını dış müdahalelere karşı korumak için kabarcık naylon paket kullanmaktayız.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak fuar standı taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.