Bursa Piyano Taşıma Hizmetleri

Bursa piyano nakliyat firmaları, Bursa piyano taşıma firmaları, Bursa piyano taşımacılık, Bursa piyano nakliyat

Piyano Taşıma ve Nakliyat

Piyano taşıma işlemi piyanolarınızın bir yerden başka bir yere nakledilmesine denir. Duvar piyano, Kuyruklu piyano, Tam kuyruklu piyano, Yarım kuyruklu piyano, Çeyrek kuyruklu piyano, Konsol piyano, Grand piyano, Konser piyano, Salon piyanosu, Antika piyano gibi çeşitleri olan piyanolarınızın bir alandan piyanonun ihtiyaç duyulduğu başka bir alana taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. 

Müzik aletleri arasında piyano ağırlığı 130 ile 650 Kg. arasında değişen en pahalı ve klavyeli aynı zamanda telli bir müzik aletidir. Piyano kullanan müzisyene melodi ve armoniyi bir arada sunduğu için en zengin müzik aletidir.

Sizlere piyano taşımacılığının yanı sıra hassas eşya taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız.

Piyano ve Hassas Eşya Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık  olarak piyano taşıma sürecimiz şu şekilde işler;

Şirketimizin sadece piyano taşımacılığı yapan deneyimli ve profesyonel bir ekibi bulunmakla beraber özel ekipmanlarımız da mevcuttur. Deneyimsiz bir ekibin piyanonuza yaşatacağı muhtemel bir zararda maddi kaybınızın belki çok yüksek olacağının farkındayız. 

Bu  nedenle piyanonuz da hasara yol açabilecek mümkün darbelere karşı özel taşıma malzemesi kullanmaktayız. Böylece piyanonuzu taşınma sürecinde tel kopması, çizilmeler, rezonans tahtasında tahribat ve çatlaklara karşı da korumuş oluyoruz.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak piyano ve diğer hassas malzemenizin taşınma ihtiyaçlarında çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.

Bursa piyano taşıma, Bursa piyano nakliyat, Bursa piyano taşıma firmaları, Bursa piyano nakliyat firmaları