Bursa Evtaş Fuar Standı Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar

Fuar standlarımız yeni bir ürün veya marka tanıtmak istediğimizde yahut yıl içinde çeşitli il ve ilçelerde firmamızın kurumsal kimliği yani renkleri ve dekorasyonuyla özdeşleşen üç boyutlu tasarım ve malzeme bütünüdür.

Standlarda firmamızdan genellikle birkaç personelimiz bulunur, içeride yansı, televizyon gibi reklamlarımızı gösteren ekipmanlar yahut marka veya ürün numunelerimiz bulunur. Personelimiz fuara veya standımıza uğrayan potansiyel müşterilerimize çay, kahve veya kurabiye eşliğinde tanıtımınızı gerçekleştirirler.

Tabi reklam bu şekilde yapılınca standınızın fuarlara hasarsız ve darbesiz nakli, fuar bittikten sonra ise standın bir sonraki fuar için muhafaza edilecek depoya taşınması uzman ve profesyonel ekipman ve personel gerektirir.

Çünkü standınızın fuar için veya başka bir sebepten yer değiştirmesinde hasar görmesinin tarihi ayarlanmış ve hazırlanılmış fuara dahil bir geri dönüşü yoktur. Standınız kurumsal kimliğinizi temsil etmektedir ve nakil ve demonte sırasında hasar görmesi hem sizin kimliğinize hem de taşımayı yapan firmanın kimliğine zarar verir.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak bireysel veya taşınacak eşyalara dahil fuar standınızın nakli işlemi şu şekilde işlemektedir; Fuar standı nakil birimimiz müşteri ilişkileri departmanımıza verdiğiniz bilgiler doğrultusunda stand taşıma işi için araç tahsisini ve taşınacak standın gün, saatini ayarlar.

Kararlaştırılan gün ve saatte ekibimiz standınızı depodan hassasiyetle alır, paketler tahsis edilen aracımıza yükler ve fuarın gerçekleştirileceği alana götürür. Demonte vaziyette olan standı monte eder ve sunuma hazır hale getirir. Fuar gerçekleştikten sonra stand ekibimiz tarafından demonte edilir ve bir sonraki tanıtım için muhafaza edilecek depoya nakli sağlanır.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.