Bursa Ofis Taşıma ve Nakliyat Hizmetleri

Ofis Eşya Taşıma

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık ofis taşıma sürecimiz şu şekilde işlemektedir; Taşınma öncesi süreçleri ve müşteri ilişkilerimizle olan temasları evden eve taşıma ve asansörlü taşıma başlıkları altında bulabilirsiniz. Eski ofisinizin sizin istediğiniz şekilde malzeme, mobilya ve ekipman olarak aynasını yeni ofisinize taşıyoruz. Demonte, paketleme, nakliye ve kurulum süreçlerinde profesyonel ve deneyimli kadromuzla sizlere hiçbir sıkıntı yansıtmıyoruz. Müşterimiz olarak bilmenizi ve dikkat etmenizi istediğimiz taşınacak eşyalarınızın kurulumda ve bizlere kolaylık olması açısından bir listesini yapmanızdır. Bundan sonraki süreçte ise tüm eşyalarınızın nakliyesini ve taşımasını gerçekleştirerek ofisiniz kapalı kalmadan taşıma işlemi bitirmiş ve yeni yerinizde işlerinize devam etmekte olacaksınız.

Bursa Ofis Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Şirketimizde ofisten ofise nakliye işlemlerinde günlük hayatımızın iş ve sosyal anlamda vazgeçilmezi olan bilgisayarlarınız, müşteriler ile iletişimde kullandığınız faks, telefon ve santral gibi malzemeleriniz, toplantı masalarınız ve ofis mobilyalarınız özenle, itinayla ve dikkatle demonte edilir kabarcıklı ambalajla veya darbe emici ambalajlarla paketlenir ve aynı dikkatle eşyalarınıza özel tahsis edilen nakliye aracımıza yüklenir. Bazı firmalarda demonte edildikten sonra yeni ofisteki kurulum aşamasında klima, faks, telefon gibi cihazlar olduğu gibi bırakılarak yani çalışır vaziyette teslim edilmeyerek müşterilerine mağduriyet yaşatmaktadır. Biz sadece ofis taşıma süreci için özel olarak eğitim verdiğimiz personelimizle ofisinizi çalışmaya hazır bir halde bırakmaktayız 

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak ofis taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.