Bursa Şehir İçi Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Bursa Nakliyat Hizmetleri

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık nakliyat sürecimiz şu şekilde işlemektedir; Nakliyesini istediğiniz malınızı ve malzemenizi hasar tespit kontrolü yaparak teslim alır ve Türkiye’nin arzu ettiğiniz noktasına aldığımız gibi teslim ederiz.

Müşteri ilişkileri departmanımız nakliyesini arzu ettiğiniz malzemeyi ve emanet-teslim tarihini not alır. Daha sonra mal veya malzeme tesliminin sizin aracılığınızla mı yoksa daha ağır ve büyük bir malzeme ise bizim aracılığımızla mı teslim alınacağı kararlaştırılır. Ve kurumsal müşteri temsilcilerimiz araç filomuzdan uygun bir aracımıza yerleştirmek için program yapar. Teslim tarihinde nakliyesi olacak malzemenizi alıcıya ulaştırırız. 

Bursa Nakliyat Hizmetlerimiz Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Nakliyatta birtakım kurumsal olmayan firmaları tercih etmeniz durumunda maalesef eşyalarınızın ve malzemelerinizin gerek doğru ve profesyonel olmayan paketleme işleminden dolayı gerekse yanlış istiflemeden dolayı, yahut yol boyunca süreçte yer alan personelin dikkatsizliğinden dolayı eşyalarınız yıpranmakta, zarar görmekte veya kırılmaktadır. Yanlış il yanlış alıcıya teslim veya bunun gibi karışıklıklar da yaşanabilmektedir.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık nakliyat sürecimizde bizim sürecimiz tamamen bilgisayar destekli ve işin her safhasında kontrollü yapılmaktadır. Dolayısıyla firmamızda size nahoş durumlar yaşatacak böyle olaylar kesinlikle olmamaktadır.   

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak nakliyat ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.