Bursa Şehir İçi Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Bursa Taşımacılık Hizmetleri

Müşteri ilişkileri departmanımız taşıtmak istediğiniz malzeme için araç filomuzdan teslim tarihine denk gelecek şekilde bir araç ayarlar ve malzemenin bizim tarafımızdan teslim alınacağı bilgisi taşımacılık departmanımıza ulaştırılır. Kurumsal müşteri departmanımız o tarihe uygun araçlarımızdan birine yükletmek için bir plan yapar. Söz verdiğimiz tarihte malzemenizi teslim alırız.

Taşımacılıkta bazı firmalarda ve tercih edilme durumunda üzülerek belirtmeliyiz ki taşımacılığı yapılacak eşya ve malzemelerinizin yanlış yapılmış paketleme işleminden dolayı gerekse hatalı yüklemeden dolayı, yahut süreç boyunca malzemenizle haşır neşir olan personelin acemiliğinden dolayı eşyalarınız hasara uğramakta , kırılmakta veya zarar görmektedir. Hatalı il veya hatalı alıcıya teslim gibi karışıklıklar da yaşanabilmektedir.

Bursa Taşımacılık Hizmetlerimiz Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak taşımacılık sürecimiz şu şekilde işlemektedir; Taşımasını yapmak istediğiniz malzemenizi hasar tespit kontrolü yaparak teslim aldıktan sonra Türkiye’de istediğiniz noktaya transferini gerçekleştiriyoruz.   

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.