Bursa Taşıma Firmasında Nelere Dikkat Edilir

Hayatta herkes bir eşyasını ya da malzemesini şehirlerarası bir ilden başka bir ile muhakkak taşıtmıştır. Malzememiz büyük ya da küçük olsun taşıma işlemine verdikten sonra gözümüzün arkada kalmamasını da taşımacılık firmasından bekleriz. Bizler taşımacılık gerektiren eşyanızı ya da malzemenizi teslim aldığımızda sözümüzdür yerine ulaşmış bilin. Bizler taşıma işlemini bilgisayar destekli icra ettiğimiz için hata olmaz. Taşıma işiyle ilgilenen her birimimiz konuya hakim, birbiri ile iletişimi güçlü ve profesyoneldir. Teknolojik altyapımız dünya ve Türkiye standartlarına uygndur.
Blog yazımızın başlığına gelecek olursak bi müşteri taşıma firmasından içeriye adım attığında ilk karşılaştığı yer kendisini misafir edip çay veya kahve söyleyen müşteri ilişkileri departmanıdır. Müşteriye olan kibarlığı, konuşması diksiyonu hep firma için bir artı puandır. Tabii bundan önce telefonla randevu alınmalı ve müşteri ilişkileri departmanının söz verilen gün ve saatte sizi misafir etmesi gerekmektedir. Yani sonuç itibariyle sizin direk her konuda müşteri ilişkileri departmanıyla muhattap olmanız gerekmektedir. Ve karşınızdaki temsilcinin konusuna hakim olması sorduğunuz sorulara tutarlı ve düzgün cevaplar vermesi gerekmektedir. Bu safhada kaç odanız olduğu, nakliye veya taşıma yerlerinin uzaklığı, asansör vs gibi konuların da konuşulması ve net bir fiyat öngörülmesi beklenir, ve bu fiyat süreç tamamlana kadar değişmez, değiştirilmez. Bir firma fiyatlarla çok oynuyorsa anlamalısınız ki size kaliteli bir hizmet vermeyeceklerdir. Son aşama ise evinizde ilgili departmanın keşif yapmasıdır. Eğer taşıma işlemi öncesi firmanız evinizde keşif yapmıyorsa mağduriyet yaşamanız muhtemeldir.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak malzemenizi hasar,kırıkve çizik kontrolü yaparak teslim alıyor ve paketliyoruz. Daha sonra malzemeniz aracımıza uygun tarihte verilir ve söz verdiğimiz gün ve saatte alıcısına paketi açılıp hasar, çizik kontrolünden sonra teslim edilir.
Eğer bu konu hakkında değişik bazı bilgiler bulmak isterseniz “Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?” başlıklı blog yazımızı incelemenizi öneririz.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.