Bursa Asansörlü Taşımacılık Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Eşya Taşıma

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık asansörlü taşıma olarak sürecimiz şöyle işler; Bizimle çalışmaya karar verdikten sonra ya da bilgilendirme aşamasında deneyimli müşteri temsilcilerimiz ev taşıma sürecinizden önce sizinle yaptığı istişarede evinizin taşınma aşamasında asansörlü taşıma kullanılıp kullanılmayacağını ve asansörlü taşımanın konutlarınıza uygun olup olmayacağını kararlaştırırız.

Taşıma sırasında asansör kullanabilmek için öncelikle eşyaları taşınacak evlerin bahçesinde veya evlerin önünde asansörümüzü park edip çalışmasını sağlayacak bir alan bulunması ve evlerinizin cephesinin asansörümüzün rahat eşya transferi için gerektiği kadar bir boşluğa izin vermesini gerektirmektedir. Zaten eşya taşıma asansörünün çalışma açıları belirli bir aralıktadır. 

Bursa Asansörlü Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Asansörün bu aralığın dışındaki değerlerde çalıştırılması eşyalarınızın evinizden transferi aşamasında düşmesi ve hasar görmesine sebep olur ve asla arzu etmediğimiz bir durumdur. 

Deneyimli ekibimizin müşteri hizmetlerinden bilgi alarak yaptığı keşif sonrası size ev taşıma ve asansör için bir ücret çıkarılır diğer süreçlerde çıkarılan fiyatın üzerinde bir değişiklik istenmez. Geri kalan süreçler evden eve taşımacılıkta anlattığımız gibi işler yalnız siz değerli müşterilerimizin son olarak şunu bilmesinde fayda var kullanacağımız asansörümüzün ücretleri eşyalarınızın bulunduğu kata ve evlerinizin konumuna göre değişmektedir. 

Bu fiyat farkını da siz değerli müşterilerimizin anlayışla karşılayacağını düşünüyoruz. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak evden eve asansörlü taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.