Hakkımızda

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık,  Türkiye’mizin güzide illerinden Bursa’da yıllardır siz değerli çözüm ortaklarımız ve memnun müşterilerimizden aldığı özgüvenle Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık kulvarlarında sizlere karşı görevini profesyonelce ifa etmenin ciddiyetiyle ve hazzıyla, yıllardır bu sektörde hizmet etmiş olmanın avantajıyla, aynı piyasadaki diğer rakiplerini geride bırakarak, lider konuma yükselmiş ve kurumsal kimliğini oluşturmuş Tüm Türkiye’ye hizmet eden köklü bir firmadır.

Bizim kurumsal yaklaşımımızda hiçbir zaman kendini tekrar etmek olmamıştır ve olmayacaktır. Her yıl filosuna kattığı yeni lüks araçlarla, hepimiz birimiz birimiz hepimiz için anlayışına sahip profesyonel ekibine peyder pey kazandırdığı nitelikli iş gücü ile, gençlerine verdiği kariyer desteği ve eğitim imkanlarıyla ve tabii ki en önemlisi firmamızın esas sahibinin siz değerli müşterilerimiz olduğunun bilinciyle yolumuza ve kendimizi her zaman geliştirmeye devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana benimsediğimiz ve bize göre işimizin omurgasını oluşturan ve aslında herkesin bildiği bir cümle olan  “Müşteri daima haklıdır!” politikamızın bizim itici gücümüz olduğuna inanıyoruz. Sizin bize kattığınız değerlerin ve verdiğiniz çalışma azminin farkındayız.

Size sunduğumuz hizmetlerden sonra sizi dinliyor ve bütün olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi not alıyoruz. Bu bizim için çok değerli olan görüşleriniz işimize bütün yönlerimizle odaklanmamızı sağlıyor ve kendimizi geliştirmemize yardımcı oluyor.

Hizmet alırken “Neden bizleri tercih etmelisiniz?” ve “Hizmet alırken bizi diğer firmalardan ayıran nedir?” sorusunun cevabı ise kesinlikle bir cümle ile özetlenemez.

 

Güvenli
Hızlı
Ekonomik
Profesyonel

Taşıma Aşamasında Güven & Profesyonellik

1- Firmamızın araç, tır, kamyon, asansör vb. için ücretler sabittir ve müşteriden müşteriye değişiklik göstermez. 

2- Sizin uygun olduğunuz tarihte oluşturulan nakliye randevusu bizden kaynaklanan bir sebepten dolayı kesinlikle değiştirilmez ve ertelenmez.

3-Nakil işlemlerinde eşyalarınızın ve eşyalarınızın zarar görmemesi ve sıkışıklığın önlenmesi için önceden keşif yapar ve alacağımız yüke uygun araç tahsis ederiz.

4- Yurtiçi nakillerde varış noktasında kesinlikle indir-bindir, asansör vb. müşterimize mağduriyet yaşatmayız.

5- Araçlarımızı daima modelli ve bakımlı bulundurduğumuz için firmamızda araç arızası olmaz.

6- Yıllardır sektöre hizmet etmiş olmanın verdiği avantajla hizmet ve araç ağımız çok geniştir. 

7- İşimizin her safhasında eşya, mal veya malzemelerinizi emanetimiz kabul eder. Her adımımızda özen,dikkat ve itina gösteririz.