Bursa Evden Eve Taşımacılık Nakliyat

Evden Eve Eşya Taşıma

Bursa’da ve tüm Türkiye’de profesyonel evden eve taşıma hizmeti veren Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak bizim telaşımız siz bizi telefonla aradığınızda veya şirketimize geldiğinizde başlar çünkü biliriz ki referanslarımız dahilinde doğru bilgilendirilmiş her müşteri adayımız ileride potansiyel müşterimiz olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz eşyalarınızın taşıma işlemine geçmeden yapılacak keşif öncesi sizi bugüne kadar layıkıyla memnun bıraktığımız ev taşımalar ile müşterilerimiz hakkında bilgilendirir, konutunuz, eşyalarınız, oda sayınız ve uzaklık gibi konular hakkında detaylı bilgi alırlar ve bütün bu bilgiler sizinle konuşulurken taşıma esnasında yaşanabilecek özel durumlar hakkında da şirketimizin hizmetlerinde bir düşünce oluşmaya başlar.

Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz Tamamen Kasko ve Sigorta Kapsamındadır.

Müşteri hizmetlerimiz evinizin taşınması ile alakalı bir şablon düşündükten sonra sıra yerinde keşif hizmetimize gelir. Size telefonda keşif için randevu tarihi iletildikten sonra taşıyacağınız konutunuza gelir, yüklemeyi gözümüzde canlandırırız bu aşamada taşıma esnasında doğabilecek aksaklıklar daha net ortaya çıkar ve eşyaların taşınacağı hedef konutta da keşif yapıldıktan sonra gözümüzde yükleme senaryosu tamamlanır. Daha sonra sizin de müsait olduğunuz bir tarihte taşınma tarihi karara bağlanır ve filomuzdan taşınma eşyanıza uygun bir aracımız o tarihe tahsis edilir. Son olarak kararlaştırdığımız tarihte gelir demonte edilecek eşyalarınızı söker ve paketler, yeni evinize özenle taşıdıktan sonra eşyalarınızı monte ederek taşınma sürecinizi profesyonel bir şekilde nihayetlendiririz.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak evden eve taşıma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.