Bursa Nakliye Firmasında Nelere Dikkat Edilir

Nakliye hizmetimiz kısaca bir eşya veya malzemenin bir ilden göndericiden teslim alınıp başka bir ildeki alıcıya zamanında teslim edilmesi demektir. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak yurtçapında nakliye hizmeti sunmaktayız. Bizler her hizmetimizde olduğu gibi nakliye işimizde de Türkiye’de ve dünyada kullanılan bilgisayar destekli programlar kullanırız.
Nakliye firmalarında modelli, bakımlı ve arızasız bir araç filosuna sahip olması çok önemlidir. Çünkü taşımada ve nakliyede büyük ve küçük araç kavramı bulunduğu için tasarruf tedbirleri ve uyumluluk çerçevesinde her yüke her araç tahsis edilmez. Firmanın nakliye hizmeti vereceği malzemeyi nereden teslim alacağı ücretinin nasıl hesaplandığı ve ücretinin ne olduğu baştan firmayla kurumsal müşteri temsilcileri kanalıyla konuşulması gereken konulardır. Burada nakliye ücretinin nasıl hesaplandığı gelişigüzel bir ücret belirlenmemesi için çok önemlidir.
Nakliyesi yapılacak malzeme veya eşya hasar ve çizik kontrolünden sonra tarafınızdan emanetimize alınır ve paketlenir. Daha sonra firmamızın filosundan o tarihte tahsis edilen araçla alıcıya ulaştırılır. Teslimden önce paket tarafımızdan açılır hasar ve çizik kontrolünden sonra teslim gerçekleşir.
Eğer bu konu hakkında değişik bazı bilgiler bulmak isterseniz “Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?” başlıklı blog yazımızı incelemenizi öneririz.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.