Bursa Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilir

Evimiz, uyuduğumuz,yemek yediğimiz,dostlarımızla ve sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz yuvamızdır. Tabi evimizde bu etkinlkleri sürekli yaptığımız için, içinin dekorasyonuna maksimum önem vermemiz gerekir. Hatta bazı eşyalarımızla duygusal bağımız bile oluşur ve hatta bazılarını bazılarından daha çok severiz.
Yeni aldığımız bir ev yahut kiracı olabiliriz evimizi taşırken de nakliye firmasının eşyalarımıza dikkat etmesini isteriz. Ancak günümüzde ev taşıtırken maalesef profeyonel olmayan bazı nakliye firmaları müşterilerine resmen kabusu yaşatmaktadırlar. Bu sektörde olan Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak sizlere ev taşınırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda bir yazı kaleme aldık, umarım sizin için yararlı olur.
Zaten eşyanızı taşıtmak istediğiniz firmanın kapısından adım attığınızda muhattap olduğunuz firmanın kurumsallığı hakkında az çok bir izlenim edinirsiniz. Ne yazık ki bazı firmalar bir masa, bir oda, bir sandalye ve telefon ile hayatlarını kazanmaya çalışmaktadırlar. İstediğimiz herkesin bir şekilde hayatını kazanması lakin günümüzde öyle işler vardır ki kurumsallık gerektirir. Eğer sadece bir kişi ev taşıma ücretini ayarlıyor, araçla konuşuyor, müşteriyle görüşüyor ve meydana gelen aksaklıklara hep kendi çözüm yolları bulmaya çalışıyorsa, o firmada kurumsallık yok demektir ve eşyanızın taşınma aşamasında pürüzlerin çıkacağı aşikârdır.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak şirketimizde araç, asansör ve nakliye fiyatlarımız sabit olduğu için müessesemizi tanımak için kapıdan içeri girdiğinizde sizlerle ev taşımada mesafeye bağlı fiyat konusunda direkt müşteri temsilcilerimiz muhattap olur ve görüşür. Ve bu verdiğimiz ev taşıma fiyatı daha sonradan veya sizinle aynı katta ve aynı mesafedeki diğer bir müşteriye göre değişkenlik göstermez. Bizlerin başına çokça gelen ve en tedirgin olduğumuz meselelerden birisi müşteri temsilcimizle ilk görüşmeyi yaparken oda sayınızı, katınızı, eşyalarınızı, eşyaların alınacağı bunun yanında teslim edleceği adresi ve asansör durumunu doğru olarak iletmenizdir. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeden ve aldığınız fiyattan sonra binanız veya eviniz eşya taşınırken asansör kullanmaya uygun değilse bu size eşyalarınız için yapacağımız keşiften sonra bildirilir ve fiyat değişikliğine gidilir. Bütün bu süreçler tamamlandıktan sonra müşteri temsilcimiz sizin taşınacak eşyanız için araç tahsis birimimizle görüşür ve eşyalarınızın taşınacağı tarihe uygun bir aracımız size tahsis edilir. Ve bu tarih tarafınıza iletilir, daha sonra ücretlerin değişmediği gibi bu verdiğimiz tarihte bizden kaynaklanan bir olumsuzluktan dolayı değişmez. Bazı firmalar bir nakliye aracını birden fazla müşteriye tahsis etmektedir.Ve aynı kat ve aynı kilometrede fiyatları belki müşteri lehine değişiklik gösterebilmektedir. Tabii bu olay müşteriye cazip bir fiyat teklifi gibi sunulsa da bir araca iki-üç ayrı eşya yüklendiği için taşınan eşyalar sıkışmakta,hasar görmekte ve söz verilen saatlerde aksamalar olmaktadır. Müşterilerimizin bir araca birkaç ayrı ev eşyası yükleme konusuna dikkat etmeleri gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz size uygun aracı tahsis edip eşyalarınızın ve evinizin keşfi yapıldıktan ve asansör uygunluğu kontrol edildikten sonra belirtilen tarihte gelir ve eşyalarınızı yüklemek için hazırlık yaparız. Hazırlıktan kastımız eşyaların yükleme sırasında paketlenme işlemidir. Paketleme her ne kadar önemsiz gibi algılansa da durum öyle değildir. Hatalı paketleme eşyaların evinizden çıkartılırken, taşındığınız eve taşınırken ve nakliye sırasında hasar görmesine sebep olabilir. Ayrıca paketlemeden önce ve sonra eşyalarınızın hasar, çizik kontrollerinin yapılmasıgerekmektedir. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak eşya paketlemenizi dikkatle ve özenle yapmakla kalmayıp aynı özeni paketlenen eşyalarınızı asansörlü veya asansörsüz aracımıza nakil ederken de gösteririz. Eşyalarınız nakil edildikten sonra yeni evinize taşır paketlenmiş eşyalarınızı hasar, çizik durumlarını kontrol ederek açarız ve arzunuza göre döşeriz. Şu hususu tüm müşterilerimizin bilmesini isteriz eşyalarınız taşınma esnasında tarafımızdan yaptırılan sigorta kapsamındadır.
Eğer bu konu hakkında değişik bazı bilgiler bulmak isterseniz “Ev Taşıma Firmasında Nelere Dikkat Edilir?” başlıklı blog yazımızı incelemenizi öneririz.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.