Bursa Ev Taşıma Firmasında Nelere Dikkat Edilir

Günümüzde taşıma ve nakliye işiyle uğraşan irili-ufaklı birçok firma mevcut. Ev taşıma ihtiyacımız vuku bulduğunda hem bu firmalar arasından seçim yapmakta zorlanırız hem de bizi “Acaba taşınma işlemim istediğim gibi olacak mı?” stresi basar. Aslında kaygılanmakta haklıyız evimizi eşyalarla donatmak günümüzde oldukça masraflı. Hele bir de evimizde bizim için maddi değerinden ziyade manevi değeri olan eşyalarımız varsa ve ev taşımamız gerekiyorsa.
Sorumsuz bir eşya taşıma firmasıyla çalışmamanız için sizlere bazı önerilerimiz olacak. Eşyanızın taşınma sürecinde sizlere ev taşıma firmasında nelere dikkat edilir sorusunun cevabını bulabileceğiniz bir yazı kaleme aldık. Yararlanmanız dileğiyle.
Bir işyerinde firma sahibi veya varsa müşteri temsilcisiyle irtibata geçtiğinizde kurumsallık kendini çok belli eden bir kavramdır. Zaten bir firmada direkt şirket sahibiyle irtibat kuruyorsanız eşya taşıma süreciniz için görüştüğünüz firma kurumsal değildir ve taşınma sürecinizde size bazı sıkıntılar yaşatabileceğini öngörüyor olmanız gerekmektedir. Bunun dışında eşyalarınızın taşınma sürecinde sigortalanması işlemidir. Bazı firmalar ne yazık ki sigorta yapmamakta ve eşyalarınıza zarar ve hasar verdikleri zaman da herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedirler. Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak eşyalarınız taşınırken paketleme işleminde hasar, çizik kontrolü yaptığımız gibi -hani olmaz ya- nakil sırasında bizden kaynaklanan hatalardan dolayı eşyalarınıza yaptırdığımız sigorta bu zararınızı karşılamaktadır. Aksaklığın yaşandığı başka bir süreç eşyalarınızın bindirilme ve indirilme aşamalırıdır. Bir takım firmalar eşyanın başında indir-bindir elemanlarını göndermemekte ve tabi ki bu pervasızlık müşteriye ev taşınma aşamasında vakit kaybı veya sıkıntı olarak yansımaktadır. Kurumsal olmayan firmalar indir-bindir elemanları konusunu özellikle şehirlerarası taşımalarda henüz aşamamışlardır. Ve firmamıza bu konuda ulaşan çok sayıda soru mevcuttur. Bizler yıllardır bu sektörle çalışmamızın verdiği avantajla çok geniş bir hizmet ağı kurduk ve bizim elemanlarımızın aldıkları ücretler diğer firmalara göre iyileştirilmiş olduğu ve anlaşmalarımızın yaptırımlarının çok sert olması hasebiyle bizde özellkle şehirlerarası nakillerde indir-bindir konusunda kesinlikle sıkıntı yaşanmamaktadır. Sıkıntı yaşanılan diğer bir süreç ise asansör işlemleridir. Bazı firmalar kendi bünyelerinde eşya taşıma asansörü bulundurdurmadıkları ve eşya taşınırken asansör kiralama işlemi yapıldığı için, asansör kiralama ücreti hem müşteriye sonradan fiyat farkı olarak yansıtılmakta hem de asansör-araç konusunda iki farklı firma mevcut olduğundan iletişim kopukluğu ve randevu sorunları müşteriye sorun olarak yaşatılmaktadır.
Eğer bu konu hakkında değişik bazı bilgiler bulmak isterseniz “Ev Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?” başlıklı blog yazımızı incelemenizi öneririz.
Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak Asansörlü Taşıma, Eşya Paketleme, Evden Eve Taşıma, Fabrika Taşıma, İlden İle Taşıma, İşyeri Taşıma, Nakliyat, Ofis Taşıma, Taşımacılık ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmayı diler saygılar sunarız.