Van Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat Hizmetleri

Van’da müşteri odaklı memnuniyet garantili hizmet anlayışı ile kalitesinden asla taviz vermeyen vizyonu ve yıllardır sektördeki tecrübesinden edindiği misyonuyla Van Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık siz sayın müşterilerimizin desteği ile Van’ın lider ve en saygın firmaları arasındaki yerini almıştır.

Van’da ihtiyaçlarınıza en mükemmel çözümü sağlayabilecek bir araç, vinç, kamyon, tır filosunu her daim arızasız, bakımlı ve son model olarak bulunduran Van Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık aynı zamanda bünyesine kattığı yeni araçlarla da araç ağını genişletmektedir.

Günümüzde insan gücünün aslında şirket başarısının esas itici gücü olduğunun bilincinde olan firmamız profesyonel ve kaliteli bir hizmet için deneyimli kadrosuna sahip çıkarken bir yandan da alttan yetişmiş iş gücü kazanmak için hem gençlerin önünü açmakta hem de branşındaki ustalık için eğitim vermektedir.

Bizlerin yıllardır sektörümüzde ardımızda tek bir mutsuz müşteri bırakmamamızın sebeplerinden biri sizlerden emanet aldığımız eşya,makina ve ekipmanlarınıza kendimize aitmiş gibi sahip çıkarak hasarsız ve korumalı olarak uzman ekibimizle nakliyesini gerçekleştirmektir.

Sizlerle çözüm ortağı olduğumuz hizmetlerden Van Evtaş Evden Eve Taşımacılık evden eve taşınma hizmetinin kolay olmadığının bilincinde olup sizlerle evden eve taşımacılığın hiçbir safhasında yardımı, desteği ve irtibatı kesmemektedir.

Bir diğer hizmetimiz Van Evtaş Evden Eve Asansörlü Taşımacılık’ta ise kurumsal bir firma olmamızın gerektirdiği işleyiş olan bir yaklaşımla sizinle önce müşteri temsilcilerimiz asansör için ve kat – kilometre hesabı yaparak bir fiyat öngörür ve bildirir.

Taşınmanın ve nakliyenin bundan sonraki safhalarında sizden herhangi bir ek ücret ve maliyet talep edilmez. Değindiğimiz gibi Van Evtaş Asansörlü Taşımacılık’ta asansör ücret aralıkları eşyaların taşınacağı konuma göre değiştiği gibi taşınacak kat yüksekliğine göre de değişir.

Alt ve üst katlara asansörlü taşıma yapılmasında ücretlerin değişkenlik göstermesi doğaldır. Van Evtaş Evden Eve Asansörlü Taşımacılık olarak filomuzdaki asansörlü taşımacılık araçlarımızla yüksekte bulunan evlerinize taşınmayı kolay hale getiriyoruz.

Bu imkanlarla asansörlü taşıma daha verimli bir şekilde ve daha kısa süre aralığında eşyalarınızı da zarara uğratmadan gerçekleşmiş oluyor. Van Evtaş Evden Eve Asansörlü Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimizden ricamız binanızın aracımızı park etmek için bir alanı olması ve cephenizin asansörün yanaşabileceği kadar bir açıklığa izin vermesi gerektiğini bilmenizdir.

Asansör belirli açılarda hizmet verdiği için aralığı geçen açılarda asansörle taşıma yapılmasına izin verilmez. Asansör bütün işlevini kızak sepet üzerinden yapmaktadır. Açıların ayarlanmaması sepetteki eşyaları düşme riski ile karşı karşıya bırakır.

Sunduğumuz diğer bir hizmet olan Van Evtaş Ofis Taşıma olarak ofisinizde bulunan ofis mobilyalarınızdan elektronik eşyalarınıza kadar bütün ofis eşyanızın profesyonel bir şekilde oldukça itinalı ve hızlı bir şekilde nakliyesi bizler için de oldukça önemlidir.

Aynı zamanda eşyalarınızın teslimatı sırasında benzer titizlikle çalışılmasını da kendimize görev bilmekteyiz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz takdirde sizden ofis eşyalarınızın nakliyesi için istediğimiz, bazı önhazırlıklar yapmanızdır. Öncelikle eski ofisinizdeki eşyaların hangilerinin yeni ofisinize götürüleceğinin belirlenmesi size ofis taşıma sürecinde kolaylık sağlar.

İkinci olarak taşınacak ofis eşyalarınızın bir listesini yapmanız. Son olarak ise kişisel eşyalarınızı ise yeni ofisinize kendinizin götürmesinde fayda olması. Van Evtaş Taşımacılık olarak ise Van’dan tüm Türkiye’ye profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Alanında uzman taşımacılık şirketi olarak dikkatli ve özenli taşıma uzmanlarımızla taşınmanın her safhasında mükemmel çözümler üretiyoruz. Taşıma işiniz için uygun fiyatlar, hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz diğer bir hizmetimiz olan Van Evtaş İş yeri Taşıma olarak eski iş yerinizdeki tertip ve düzeni en ince ayrıntısına kadar yeni iş yerinize istekleriniz doğrultusunda uyarlıyoruz. İş yeri eşya ve malzemelerinizin yeni veya eski olması bizim iş ciddiyetimizden ödün vermemize kesinlikle mani değildir.

Ayrıca taşıma hız ve güvenliğinin sizler için önemli olduğunun farkındayız. İçiniz rahat olsun işyeri taşımanız emin ellerde. Eski iş yerinizden taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın önceden belirlenmesi bizim için ve sizin için çok kolaylık sağlar.

Ayrıca taşınan eşyalarınızın bir listesini yapmanız taşıma teslim aşamasında herkesin içinin rahat olmasına sebep olur. Bu konuyla alakalı sizlere son tavsiyemiz özel ve önemli eşyalarınızı yeni iş yerinize kendinizin götürmesidir. Van Evtaş Nakliyat olarak ise Van’dan yurt çapında talebinize uygun araçlarımızla nakliyat hizmeti veriyoruz.

Bize nakliye için teslim ettiğiniz eşya veya malzeme artık sizin olmaktan çıkmış bizim emanetimize geçmiştir şiarıyla hareket ederek nakliye boyunca müşteri ayrımı yapmaksızın mallarınıza büyük bir dikkat ve özenle sahip çıkıyoruz.

Sunduğumuz diğer bir hizmet olan Van İlden İle Taşıma’da ise, öncelikle olumsuz hava değişimlerine karşı mevsime uygun bir aracımızı müşterimize tahsis ediyoruz. Bir bir demonte ederek teslim aldığımız malzemeleri yeni mekanında itinayla birleştirerek siz değerli müşterilerimize öyle teslim ediyoruz.

İl değiştirmek siz değerli müşterilerimizde zaten doğası gereği bir stres yarattığı için bizler de nahoş bir taşıma işlemi yaratarak sizlere ekstra bir külfet olmak istemiyoruz. Bizler her türlü hesaplamayı yapıp sizlere aldığımız gibi kurulu bir düzen teslim ediyoruz.

Diğer bir hizmet alanımız ise Van Fabrika Taşımacılığı’dır.Fabrika taşımacılığının özünü diğer taşımacılık alanlarından ayıran farkları vardır.Vinç, asansör gibi araçlara gereksinim duymamızın yanında geniş araç parkı gibi alanlara da ihtiyaç duyarız. Profesyonel ekip ise her zaman olduğu gibi vazgeçilmez unsurumuzdur.

Fabrika taşımacılığında taşıma firmasının fabrikasını taşıtacak olan firmanın beklentilerini karşılayacak kapasitede olması gerekir. Taşınmanın herhangi bir anında yaşanacak olan bir yetersizlik iki firmaya da hoş olmayan durumlar yaşatabilir.

Son olarak ise Van Evtaş Eşya Paketleme hizmetimize sıra geldi; Van Evtaş Eşya Paketleme eşya paket işlemi evinizi taşıtmadan önce bizlerin, eşyalarınızın paketleme işleminde bizden kaynaklanmayan hasar, darbe ve çiziklerin kontrolü sonrası paketleme işleminin sebebine uygun bir şekilde paketlenmesi demektir.

Eşya paketleme işlemi her ne kadar detaysız gibi gözükse de, profesyonel olmayan yanlış bir paketleme işlemi değer verdiğiniz eşyaların zarar görmesine yol açabildiği gibi paketlenen eşyaların açılması esnasında birtakım zorluklara maruz bırakabilir. Bütün bunlar gözönüne alındığında eşya paketleme, eşyalarını paketleme amacına uygun hale getirmek isteyen kişiler için büyük önem taşımaktadır.

Sizlere Van’da verdiğimiz hizmetleri toparlayacak olursak;  Van Evtaş Evden Eve Taşımacılık, Van Evtaş Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, Van Evtaş Ofis Taşıma, Van Evtaş Taşımacılık, Van Evtaş Nakliyat, Van Fabrika Taşımacılık, Van Evtaş İlden İle Taşımacılık, Van Evtaş İşyeri Taşıma, Van Evtaş Eşya Ambalaj ve Paketleme, Van Evtaş Kasa Taşıma, Van Evtaş Piyano Taşıma ve Nakliye, Van Evtaş Fuar ve Stand Taşıma, Van Evtaş Parça Eşya Taşıma olarak sıralayabiliriz.

Van Evtaş Evden Eve Nakliyat İlden İle Şehirler Arası Asansörlü Taşımacılık olarak verdiğimiz tüm hizmetler sigortalı ve garantilidir. Saygılarımızı sunar hayırlı günler dileriz.