Bursa Evden Eve Nakliyat

TECRÜBE, GARANTİ, SORUNSUZ TAŞINMA


0224 327 20 67

           Taşınmayı Dert Etmeyin ...

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Evden Eve Nakliye,

Bursa Evden Eve, işyeri taşımak hatta

odadan odaya taşınmak ülkemizde bir

sorundu, firmamız problemlerinizi bitirdi.

İncele

Taşınma Expertiz Talebi


İsminiz                  Taşınılacak İl-İlçe
-
            Taşınma Tarihi
    


     

   

ACİL EXPERTİZ 0 (532) 162 93 16


FİRMAMIZIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kuruçeşme Mh. 8. Akça No:2/A Osmangazi / BURSA

Telefon 1: 0224 327 20 67
Gsm 1: 0532 162 93 16
Gsm 2: 0532 168 48 16
E-Mail : adem@evtas.com.tr


  Nakliyat Araçlarımız

Son model araçlarımız ile eşyalarınızın türüne göre özel araçlarla Bursa' da Evden Eve Nakliyat yapılmaktadır.


  Asansörlü Nakliyat


Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın çizilmeye, darbelere yönelik problemlerini yok etmek için firmamızdan asansörlü araç hizmeti alabilirsiniz.


  Özel Eşya Depolama


Firmamızın Bursa' nın farklı ilçelerinde ki depolarında eşyalarınızn depolama işlemi yapılmaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın özenle depolanması için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat
Evtaş farklı ile depolarımızı ziyaret edebilir, eşyalarınızı depoladığımız alanlarımızın özenle inşaa edildiğini görebilirsiniz.


 
Piyano Taşımacılığı

Profesyonel ekibimiz ile piyano taşımacığında ki farkı görebilirsiniz. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak piyano taşımacığın da dikkat etmenizi, normal eşya taşır gibi düşük fiyatlar ile eşya taşıyan firmalara taşıtmamanızı öneririz.


  Titiz Paketleme

Eşyalarınızın türüne göre firmamıza özel temin edilen malzemeler ile paketleme işlemi yapılmamaktadır. Evtaş Bursa Evden Eve Nakliye herhangi bir masraftan kaçmaksızın teknolojinin yenilikleri ile üretilen malzemeler temin ederek paketleme işlemi yapmaktadır.

Mobilya, cam eşya, çiçekleriniz, askılı kıyafetleriniz, perdeleriniz, beyaz eşyalarınız tek bir paketleme malzemesi ile değil, ayrı özelliklerdeki paketleme malzemeleri ile firmamıza özel imal edilmiş malzemeler ile paketlenmektedir.


Bursa Evden Eve Nakliyat - Evtaş - Nakliyat Hizmeti

 

Bursa Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir. 

Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.


BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI NELERDİR ?

Bursa Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur. 

1 - Birinci aşaması planlamadır. Bursa Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. 

2 - İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur. Bursa Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Bursa Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Bursa Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler. 

3 - Üçüncü Aşama taşıma başlar. Bursa Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır. 

Güncel

Bursa Nakliye Haberleri Linkleri

İncele

01.
02.

Bursa' da nakliyatın lider firması, kaliteli nakliye  Eşyalarınızı doğru paketlemeyenlere, taşımayanlara karşı dikkat ediniz, hala işin başındasınız eşyalarınızı riske etmeyiniz.

Bursa' nın saygın nakliyat firması kurumsal nakliye Eşya paketleme, yeni araçlarımız ile nakliye

Copyright © 2013 Evtaş Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa Evden Eve, Bursa Evden Eve Nakliye, Bursa Evden Eve Nakliyat, Bursa Evden Eve Taşımacılık, Bursa Evden Eve Asansörlü, hizmeti ile ilgili bilgiler yer alıyor.