Bursa Evden Eve Nakliyat

TECRÜBE, GARANTİ, SORUNSUZ TAŞINMA


0224 327 20 67

           Taşınmayı Dert Etmeyin ...

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Evden Eve Nakliye,

Bursa Evden Eve, işyeri taşımak hatta

odadan odaya taşınmak ülkemizde bir

sorundu, firmamız problemlerinizi bitirdi.

İncele

Taşınma Expertiz Talebi


İsminiz                  Taşınılacak İl-İlçe
-




            Taşınma Tarihi
    


     

   

ACİL EXPERTİZ 0 (532) 162 93 16


FİRMAMIZIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kuruçeşme Mh. 8. Akça No:2/A Osmangazi / BURSA

Telefon 1: 0224 327 20 67
Gsm 1: 0532 162 93 16
Gsm 2: 0532 168 48 16
E-Mail : adem@evtas.com.tr
 


  Nakliyat Araçlarımız

Son model araçlarımız ile eşyalarınızın türüne göre özel araçlarla Bursa' da Evden Eve Nakliyat yapılmaktadır.


  Asansörlü Nakliyat


Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın çizilmeye, darbelere yönelik problemlerini yok etmek için firmamızdan asansörlü araç hizmeti alabilirsiniz.


  Özel Eşya Depolama


Firmamızın Bursa' nın farklı ilçelerinde ki depolarında eşyalarınızn depolama işlemi yapılmaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın özenle depolanması için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat
Evtaş farklı ile depolarımızı ziyaret edebilir, eşyalarınızı depoladığımız alanlarımızın özenle inşaa edildiğini görebilirsiniz.


 
Piyano Taşımacılığı

Profesyonel ekibimiz ile piyano taşımacığında ki farkı görebilirsiniz. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak piyano taşımacığın da dikkat etmenizi, normal eşya taşır gibi düşük fiyatlar ile eşya taşıyan firmalara taşıtmamanızı öneririz.


  Titiz Paketleme

Eşyalarınızın türüne göre firmamıza özel temin edilen malzemeler ile paketleme işlemi yapılmamaktadır. Evtaş Bursa Evden Eve Nakliye herhangi bir masraftan kaçmaksızın teknolojinin yenilikleri ile üretilen malzemeler temin ederek paketleme işlemi yapmaktadır.

Mobilya, cam eşya, çiçekleriniz, askılı kıyafetleriniz, perdeleriniz, beyaz eşyalarınız tek bir paketleme malzemesi ile değil, ayrı özelliklerdeki paketleme malzemeleri ile firmamıza özel imal edilmiş malzemeler ile paketlenmektedir.


Bursa Evden Eve Nakliyat - Evtaş - Hakkımızda

 

Evtaş Bursa Evden Eve Nakliyat 1992 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve özveri içerisinde çalışmayı hedeflemiştir. Ayrıca şirket bazında büyümenin tamamı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle birlikte büyümeyi hedeflemiştir.

Yaptığımız, yapacağımız her işte Günümüz Gelişen teknolojisi ile yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kalite daima ön planda tutmaktır. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet ile çalışmıştır.

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat,

HİZMETLERİMİZ

 

 

MİSYONUMUZ
En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. Sizlerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmektir.
VİZYONUMUZ
Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

1- Nakliyat sigortası yapmak
2- Marangoz hizmeti ile kusursuz demonte ve monte işlemleri
3- İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
4- Ev eşyanızın tam değer tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
5- Herhangi hasar durumunda ödemeniz yapılır.
 

Güncel

Bursa Nakliye Haberleri Linkleri

İncele

01.
02.

Bursa' da nakliyatın lider firması, kaliteli nakliye  Eşyalarınızı doğru paketlemeyenlere, taşımayanlara karşı dikkat ediniz, hala işin başındasınız eşyalarınızı riske etmeyiniz.

Bursa' nın saygın nakliyat firması kurumsal nakliye Eşya paketleme, yeni araçlarımız ile nakliye

Copyright © 2013 Evtaş Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa Evden Eve, Bursa Evden Eve Nakliye, Bursa Evden Eve Nakliyat, Bursa Evden Eve Taşımacılık, Bursa Evden Eve Asansörlü, hizmeti ile ilgili bilgiler yer alıyor.